MAMP Pro

Mac İçin Web Geliştirme Ortamı Programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 59$
  • Boyut 115.5 MB
  • Version 2.1.4
  • Dil İngilizce
  • Firma appsolute GmbH
Mac OS X işletim sistemine sahip bilgisayarınıza kurabileceğiniz MAMP programı sayesinde yerel sunucunuzda web için geliştirme ortamı kurabilir ve gelişmiş araçları sayesinde projeleriniz üzerine çalışmalar yapabilirsiniz.
Mac OS X işletim sistemine sahip bilgisayarınıza kurabileceğiniz MAMP programı sayesinde yerel sunucunuzda web için geliştirme ortamı kurabilir ve gelişmiş araçları sayesinde projeleriniz üzerinde çalışmalar yapabilirsiniz.

Oldukça gelişmiş web geliştirme araçlarına sahip MAMP sayesinde Windows altında kullanılan WampServer, Xampp programlarının Mac işletim sistemine karşılık gelen MAMP, Apache, PHP, Perl, MySQL ve Python sistemlerinin bir arada kullanılabilmesini sağlamaktadır. 

MAMP sayesinde kendinize ait olan dinamik web sitelerini bilgisayarınızdaki yerel sunucuya kurarak tüm paketler üzerine istediğiniz bütün yapısal değişiklikleri hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Programda Apache, MySQL, PHP, APC, eAccelerator, XCache, phpMyAdmin, Zend Optimizer, FreeType, Curl, GD, Gettext, ve iconv gibi daha pek çok bileşen yüklü olarak gelmektedir.
MAMP Pro indir